PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512784}

Terminator: Genisys

Terminator Genisys
6,1 71 727
ocen
6,1 10 1 71727
3,5 17
ocen krytyków
Terminator: Genisys
powrót do forum filmu Terminator: Genisys

Pamiętam jak za małolata oglądało sie terminatory 1 i 2 na vhs'ie siadaliśmy z kolegami po szkole na dywanie i puszczaliśmy arniego na video film był surowy mroczny i przygnębiający szczególnie 1 część miał w sobie coś niesamowitego. Dlatego wybrałem się z żoną do kina na 5 część i co zobaczyłem .. komedie , głupie uśmieszki dziadzi arniego i bande małolatów o aparycji prosto z żurnala na czele z sarą conor z której ust mało nie wystrzelił na mnie napompowany kwas hialuronowy..mały plusik dla postaci johna conora który jako jedyny wyglądał jak na wojnie. Ludzie urodzeni w latach 80' chyba przyznają mi racje że terminator skończył sie na 2 części
dam ocene 3/10 przez wzgląd na dawne czasy

ocenił(a) film na 5
krzysiekna

mam podobne odczucia, nie wiem po co oni ruszaja te stare serie, wiadomo, że dla kasy. No ale czy nie lepiej rozpocząc nowy projekt który móglby wprowadzić coś nowego ? Nieee. będziemy odgrzewać stare serie gwizdnych wojen, terminatorów, szybkich i wściekłych itp. I robić remake japońskich i koreańskich filmów oraz starych USA. Dokąd to kino zmierza ?

ocenił(a) film na 7
krzysiekna

pamietam te czasy, terminator to był powazny film , ten ostatni w sumie to mi sie podobał, ale jednak to juz nie to samo co kiedys , ale komedie tez czasem trzeba ogladac... szkoda

użytkownik usunięty
krzysiekna

T1,T2....To se ne vrati ....

ocenił(a) film na 2
krzysiekna

no smutne to, fakt. Profanacja prawdziwego Terminatora. Zal bylo patrzec. A Emilka Clarke w roli Sary Connor to juz w ogole kpina z widza. Wydmuszka i tyle.

ocenił(a) film na 4
krzysiekna

Mój weekend spłynął pod banderą badziewia.
W pt Agent 47 w sob Terminator Genisys.
Co to wgl jest...
Taka plątanina zdarzeń że hej.
Ten John w wersji jakiegoś cyborga przerypany. Ni ładu ni składu.
Potok głupot w tym filmie przybrał postać rzeki rwącej szybko płynącej.
Tak jak wielu mówi Terminator 1 i 2 to było coś.
3 już niezbyt mi się podobała, 4 ocalenie - hmm jak dla mnie nie było złe.
Ale 5 Genisys to już majstersztyk głupot.
Nie polecam. zdecydowanie nie.

ps. Zawsze mnie zastanawiało, z poprzednich cz. gdy John wysyła terminatora by uratował jego matkę tudzież jego samego przed zniszczeniem, co by się stało gdyby nasz Arni nie podołał sytuacji i matka, albo sam John z przeszłości by zginęli.
Co by się stało w przyszłości ?
John Connor siedzący przed swoimi dziarskimi wojakami zrobił by PYK i zniknął w ciągu sekundy ??? :D

ocenił(a) film na 5
settokaiba

To jest w ogóle śliski temat,jest hipoteza stworzona przez naukowców,że to juz powstała inna linia czasowa,kolejny alternatywny świat.

ocenił(a) film na 4
krzysiekna

Zrobiłem sobie 3-dniowy seans z terminatorem (1,2 oraz Genesis) i w skrócie 1 oraz 2 zajebiste szczególnie 2, a genesis? Tutaj niestety nie jest zbyt kolorowo, film jest kiczowaty aż głowa boli:-). Genesis obejrzałem po raz drugi. Za pierwszym razem oceniłem go na 5 lecz teraz moja ocena wynosi 4. Dobór aktorów tragedia, szczególnie Kyle Reese, fabuła jest tak poplontana, że nie ma szans tego zrozumieć, strasznie efekciarski, gdzie podział się mroczny klimat?Dlaczego film nie jest poważny? Dlaczego miejscami zrobili z tego komedie? Pg13 przy takim filmie jak terminator?!! John Connor jako zły? Nie kupuje tego...Dobrze, że kolejna część została anulowana, bo już ta część to jest gwałt na tej serii. Tylko 1 i 2 część się liczą!

ocenił(a) film na 3
krzysiekna

Dokladnie.5 czesc to jakas glupia komedia a nie powazny film Sfiction jak za danych czasow.4

ocenił(a) film na 3
lavrenzo84

3,4 czesc to duzo lepsze i powazniejsze kino Sfiction a 5 czesc to jakies nie porozumienie.Uwazam ze nigdy tej czesci nie bylo bo psuje mi wizerunek ogolnie.Zapominam o niej.

ocenił(a) film na 9
krzysiekna

to także mój film lat młodzienczych, ten film bardzo mi sie podobał, może zbyt wiele oczekujecie po kolejnych czesciach, przeciez wiadomo nie od dzis ze kolejne "odcinki" kultowych filmow nie sa tak smaczne jak pierwowzor, ludzie wyluzujcie! pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 4
krzysiekna

Terminator 1,2 to film mojego dzieciństwa i zaraz po OBCYM 1,2 i Predatorze 1,2 jest moim ulubionym filmem który oglądałem niezliczoną ilość razy i dlatego też serce mi się kraje i ręce opadają jak widzę taki twór który Terminatorem jest już chyba tylko z nazwy, przede wszystkim obsada zupełnie nie trafiona,scenariusz to dno a klimatu tu ze świecą szukać po prostu profanacja ponadczasowego kultowego (przynajmniej dla mnie) filmu,ale cóż począć jakie czasy takie Terminatory.

ocenił(a) film na 5
king8543

Ja to samo,te filmy wryły mi się głęboko w kopułe i co jakiś czas będe je odświeżał,no może do tej listy dodał bym "Coś" i "ucieczke z nowego jorku" z Kurtem Russelem,też dobry klimat,lata 80 ;)

ocenił(a) film na 4
krzysiekna

Dno dna, nawet bunt maszyn już lepiej wypada przy gimbazyz

krzysiekna

Dopiero zabieram się za oglądanie. Późno bo niczego dobrego się nie spodziewałem więc czekał na swoją kolej. Pamiętam jak wychodziłem z kina z 1 czy drugiej części. To były filmy! Człowiek był pod ogromnym wrażeniem historii i efektów. Teraz zostały już tylko efekty. Szkoda. Obym nie musiał tak samo odwlekać nowszej edycji Łowcy Androidów. Wszyscy uparli się żeby popsuć arcydzieła s-f.

ocenił(a) film na 5
krzysiekna

Ja się mało nie popłakałam.

ocenił(a) film na 3
krzysiekna

Dokladnie to samo !.To jaki serial brazylijski sie zrobil !.Film zrobiony dla Bolywood !

ocenił(a) film na 1
krzysiekna

To samo spotkało takie filmy jak : " Obcy " , " Predator " , " Rambo " , " Rocky " , " Park Jurajski " .... Ich współczesne kontynuacje przyprawiają o ból głowy.... Teraz się nie robi dobrych filmów tylko filmy masowe niestety....

ocenił(a) film na 8
krzysiekna

nie masz racji

ocenił(a) film na 3
krzysiekna

Krzychu, masz 100% racji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones