PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150532}

Mac i ja

Mac and Me
4,6 402
oceny
4,6 10 1 402
Mac i ja
powrót do forum filmu Mac i ja

Oglądałam go jako małe dziecko, i bardzo mi sie podobał, choć może nie jest najwyższej klasy, zawsze mile go wspominam, do dzisiaj mam go na kasecie

ocenił(a) film na 3
Archea

a ja mam przeogromne sentymenty do teg o filmu!!ogladalem go jak mialem ok 5lat oraz poznieja jak mialem ok8lat od tamtego czasu wspominalem ten film do dzis...nie znalem tytulu na forum jeden z uzytkownikow mi go podal.nigdzie nie moge go dostac w starej wypozyczalni VHS w moim miescie nawet nie ma...na internecie nigdzie nie moge znalezc nic:/powiedz mi moze gdzie moge go dostac?

basketball_merdak100

Obejrzałem ten film jakieś 7 lat temu na VHS, gdy chciałem wypożyczyć E.T., ale gościu nie miał, więc dał mi właśnie ten film. Wtedy mi się podobał, nie wiem jak teraz bym go odebrał, lecz sentyment jakiś pozostał :-)

Tak w ogóle to na plakacie ten cały przybysz jest jakiś żółtawy, a czy on w filmie nie jest różowy (albo jego rodzice?), bo nie pamiętam jak to było?:-)

Camil

Był jak mniej więcej taki jak na foto. Może coś tak... wpadający w beżowy.

W_B_

Rzeczywiście, beżowy był. Po obejrzeniu tego ( http://pl.youtube.com/watch?v=FVFyi0-bazU ) wątpliwości już nie mam. ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Tomcat1000

Dobre kino familijne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Archea

Zabić każdego kto brał udział w tworzeniu tej zrzynki.

Archea

Ocenilem tutaj ok. 3000 tys. filmow i jest on u mnie na ostatnim miejscu. Nic wiecej chyba nie musze dodawac.

ocenił(a) film na 7
morgoth_1973

wiesz, tez nie uważam, żeby to był film wysokich lotów. Jednak mam do niego duży sentyment, bo mnie jako małemu dziecku ten film się bardzo podobał

ocenił(a) film na 6
nuria_2

To prawda. Dzieciom się może spodobać, ale końcówka jest kompletnie nierealistyczna i bardzo mnie zawiodła. Jedyne co ratuje ten film to humor i mnóstwo muzyki w klimacie lat 80-tych

ocenił(a) film na 9
czuly_16

No faktycznie, końcówka bardzo nierealistyczna, to dziwne w końcu to film o kosmitach, więc powinien być bardziej realny... OJP...

użytkownik usunięty
Archea

Film dla dzieci, w sam raz na niedzielne popołudnie. Jeśli pamiętałem tytuł na tyle, by go tu odnaleźć, to musiał mi się podobać. Dziś pewnie uznałbym za naiwny, ale jestem dziś innym odbiorcą.

ocenił(a) film na 9

Ogromny sentyment mam do tego filmu ;) Oglądałam go z 20 lat temu na VHS, ogólnie to z 15 razy go widziałam i dzisiaj po wieeelu latach trafiłam na niego na MGM

Archea

Dla mnie też jest to film który wspominam z dzieciństwa. Co więcej, jako kopia E.T. tak weszła mi w pamięć że do pewnego czasu myślałem że to w E.T były sceny które jednak znajdywały się w tym filmie. Dopiero ponowne obejrzenie E.T. rozwiało moje wątpliwości. Co do "Mac and me", słyszałem że jest to jeden z tych filmów w których na każdym kroku dojrzeć można produkty, inaczej mówiąc - taki duży film reklama. Jako dziecko nie zwracałem na to uwage, ale dziś pewnie by mnie to cholernie drażniło. Mimo to film wcale nie kojarzy mi sie z tandetą, a z podwórkiem, osiedlową wypożyczalnią VHS i beztroskim dzieciństwem. Oglądałem go jako dziecko pewnego popołudnia, i podobał mi się. Z tego względu nie podejmuję się go oceniać bo dziś jako dojrzały człowiek musiałbym spojrzeć na niego zupełnie innym okiem.

ocenił(a) film na 9
PanStanislaw

Widziałam ten film z 15 razy ;) ogromny sentyment ;D

ocenił(a) film na 8
Archea

Film dużo bardziej pozytywny niż ET i moje dzieciaki bawiły się na nim świetnie. Na ET wyszły z pokoju bo uznały ,że za nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones