PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840180}
6,9 378
ocen
6,9 10 1 378
Terminator: Resistance
powrót do forum gry Terminator: Resistance

Gameplay raczej liniowy, choć świat półotwarty. Są misje poboczne. Jest klimat futurystycznej wojny z terminatorami i to najważniejsze. Graficznie niestety mogłoby być lepiej.

ocenił(a) grę na 7
Mordechaj_Sauerland

klimat jak w Metro i to mi wystarczy, szanuje cie

ocenił(a) grę na 8
Mordechaj_Sauerland

Po przejściu gry zwiększam ocenę na 8. Obiektywnie jako strzelanka gra jest ok, ale bez większego szału. Natomiast za utrzymany świetny klimat Terminatora 1 i 2 (czego kolejne filmy z serii nigdy już nie potrafiły osiągnąć), rewelacyjny soundtrack i w sumie całkiem ciekawą historię uważam, że gra zasługuje spokojnie na ocenę 8/10 i zdecydowanie ją polecam wszystkim fanom Terminatora. PS. Mimo, że gra wyszła w tym samym czasie co Terminator: Dark Fate nie ma ona (na szczęście!) nic wspólnego z tym beznadziejnym filmidłem.

użytkownik usunięty
Mordechaj_Sauerland

Dzięki za obiektywną opinię długo się zastanawiałem nad kupnem a po twoim komentarzu już nie mam wątpliwości. A proszę mi powiedzieć czy ta gra faktycznie jest na dwa wieczory jak piszą w recenzjach ?

ocenił(a) grę na 8

Niestety gra faktycznie jest dość krótka. Tak ok. 10 godzin grania.

ocenił(a) grę na 7
Mordechaj_Sauerland

to zalezy jak grasz jak chcesz szwedac sie ja w Metro to gra na tydzien po 2 godziny

ocenił(a) grę na 7
Szybszy

a jak pracujesz i masz rodzine to na 2 tygodnie

ocenił(a) grę na 7
Szybszy

jedynie co szwankuje w tej grze to niski poziom trudnosci, wolalbym wieksze zaszczucie, ale klimat genialny jak w Elektronicznym Mordercy 1 czesci

ocenił(a) grę na 7
Szybszy

no i cena, przegiecie 100zl powinna kosztowac

ocenił(a) grę na 7
Szybszy

i bardzo dobrze sprawdza sie formula , fabula w zamknietych lokacjach a nie w jednym otwartym swiecie, co burzy spojnosc w wiekszosci wspolczesnych gier

użytkownik usunięty
Szybszy

Aha dzięki no właśnie cena mnie jeszcze zniechęca poczekam jak stanieje i dopiero zagram bo Nowa 240 A używana na olx jest jedna za 210

ocenił(a) grę na 7

Muzyka w tle robi niesamowity klimat, , z tym ze ja na takich grach sie wychowywalem, nie wiem jak te gre odbiorą ludzie urodzeni pod koniec lat 90tych, dla mnie gra jest bardzo dobra jak na powiedzmy niskobudzetową ale juz nie indyka, ale nie za taką cene, rzadko mi sie zdarza bym mial ochote przechodzic jakas gre 2 razy, a w tym przypadku tak jest ze wzgledu na rozne zakonczenia i przyjemnosc craftowania broni, mialem swoj ulubiony typ broni, a z reszty korzystalem sporadycznie, za malo czasu i lokacji bym z satysfakcja sie nimi nacieszyl, a warto , rzyczylbym sobie wiecej etapow pod okreslone rodzaje broni, zwykle czy laserowe, ale moze mi tez bylo latwo, bo ja doslowanie przeczesalem chyba na maxsa wszystko:)

ocenił(a) grę na 7
Szybszy

Gra jest cofnieciem sie w czasie o jakies 10 lat jak nie wiecej, jedni te gre za to pokochają, drudzy znienawidzą, a jeszcze trzeci nie zrozumieją :)

Szybszy

obczajcie tą grę. Jest to beta gry stworzona przez fanów Terminatora/ Przez fanów, a oddaje klimat Camerona.
https://www.youtube.com/watch?v=SkFuBzrPDLU

ocenił(a) grę na 9
Mordechaj_Sauerland

Dla mnie bardzo dobra gra, nie licząc pewnych minusów, jak słaba jak na 2019 rok grafika. Fani Terminatora będą zadowoleni. Bardzo dobrze pokazany ekosystem przyszłej wojny. Wizja Camerona z T1 i T2 została naprawdę rozszerzona!
https://www.youtube.com/watch?v=uZYoT2o1AF0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones