Linda HamiltonI

Linda Carroll Hamilton

8,1
8 388 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Linda Hamilton

W 1 czesci terminatora byla tak urocza, ze nie moglem oderwac od niej wzroku :)

użytkownik usunięty
kipuch

Miałem tak samo wyglądała świetnie fryzura miała fajnie zrobioną

kipuch

Jeszcze lepsza jest w filmie Separate Lives z 1995 roku :)

kipuch

Urocza? Ja przez caly film zastanawialam sie skad oni wytrzasneli tak brzydka aktorke? A ta jej fryzura... To bylo straszne nawet jak na lata 80.

użytkownik usunięty
adarutoshoppu

Ona była piękna nie znasz się.

To baba - więc pewnie zazdrość robi tu swoje :)

adarutoshoppu

Była żoną reżysera, wystarczyło.

yehet

To zabawne co mówisz bo pomiędzy jej rolą w T1, a rozpoczęciem związku małżeńskiego z Cameronem jest 13 lat różnicy. Jak hejtujesz to przynajmniej fakty sprawdź kolego (albo lepiej - nie hejtuj wcale :-))

adarutoshoppu

Bzdury. Taki fryz był powszechny w tamtych latach, a w Polsce jeszcze dekadę później dziewczyny (zwłaszcza na prowincji) takie nosiły.

użytkownik usunięty
kipuch

jakie to typowe ;d 3 pochlebne zdania facetow o urodzie kobiety,
no i na koniec pojazd ze strony innej laski;d

Hehe więc ja się wyłamię od typowego zachowania i przyznam, że w jedynce była urocza, a w dwójce mega sexowna ;)

użytkownik usunięty
m_a_c_88

:)) ja stwierdzilam czysto po komentarzach ;d faceci sie zachwycaja, ale kobieta musi skrytykowac^^

kipuch

Mi bardziej w 2 się podobała ale najbardziej w czasach gdy jeszcze w Terminatorze nie grała.

raiden19

Chyba jako postać Ci się podobała. Jej image w T2 był odpychający dla każdego normalnego faceta.

marcin261287

W T2 zrobiła się jakaś taka "męska", a jeszcze w T1 była słodka :)

trancefan1986

W T2 była już twardą babą, matką przyszłego przywódcy ruchu oporu. W tej roli wypadła świetnie, mimo oczywistej brzydoty.

użytkownik usunięty
marcin261287

W T1 była piękną kobietą, urocza kobieta naprawdę.

marcin261287

Jakiej oczywistej brzydoty? Ma przecież piękne usta i wyjątkowo piękny kształt szczęki.

honey1

Arnold też.

marcin261287

Arnold ma kwadrat, a ona ma w kształcie diamentu, piękną.

honey1

A Ty jaką masz?

marcin261287

A co Cię to obchodzi?

honey1

Pytam o budowę szczęki. W typie Lindy, czy Arnolda?

marcin261287

Thats right

kipuch

Zgadzam się , piękna aktorka , naturalna nie zrobiona jak współczesne , wyglądała świetnie w 1 terminatorze , ideał.

LordPatSki

Dokładnie. W T1 naturalna, urocza z ładnym uśmiechem. W T2 strasznie się wyżyłowała i nie była już w moim stylu, ale tam miała grać twardą, lekko obłąkaną babkę i zrobiła to perfekcyjnie.

kipuch

Oj tak. W Terminatorze była zjawiskowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones