PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=995}

Terminator

The Terminator
7,4 252 337
ocen
7,4 10 1 252337
7,7 27
ocen krytyków
Terminator
powrót do forum filmu Terminator

jak ja uwielbiam te filmy...eh.

terminatorek

Fajny film w tej części Arnie miał lepsze okulary niź w dwójce no i świetny klimat filmu.

terminatorek

Tamte filmy, tamta muzyka itd. Miało to wszystko świeżość, charakter, fabularnie trzymało się kupy, nawet oglądając takie fantastyczne historie nie miało się wrażenia, że to robienie z odbiorcy wała i tylko dla kasy.
Pewnie także dlatego, że wszystkiego nie zastępował komputer...

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

Otóż to, komputer zastępuje prawie wszystko, więc mamy coraz więcej tandetnych filmów o superbohaterach przesyconych CGI. Również tak jest z filmami akcji, sensacyjnym, gdzie mamy coraz to mniej realizmu, wychodzą z tego bajki dla naiwnych.

van_der

Niestety komputer (a ściślej - internet) ponosi również winę za to, że byle czego kręci się dzisiaj na kopy. Kiedyś miarą sukcesu były kina - pełne, lub świecące pustkami na danym filmie. Dopiero po jakimś czasie dana produkcja ukazywała się na VHS, a jeszcze później w tv.
Wówczas to były wydarzenia, natomiast dzisiaj, kiedy dostęp do nowości jest w internecie od razu, wszystko przelatuje przez świadomość ludzi w tempie sraczki. Szum jest tylko przez mgnienie - i już pojawia się następna "nowość", podobna do poprzedniej jak jeden kaczor do drugiego.
To nie sprzyja wysokim lotom.

ocenił(a) film na 9
terminatorek

Dla mnie jest po prostu pierwszym co przychodzi mi do głowy gdy myślę "wspaniały film, przebój".

ocenił(a) film na 10
terminatorek

Ten film wydaje się być tak prosty w sobie, ale to właśnie ta prostota sprawa, że ten film jest magiczny.
Do tego kapitalna gra aktorów, muzyka, mroczny klimat... jednym słowem: ARCYDZIEŁO!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones