PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512784}

Terminator: Genisys

Terminator Genisys
6,1 71 727
ocen
6,1 10 1 71727
3,5 17
ocen krytyków
Terminator: Genisys
powrót do forum filmu Terminator: Genisys

Jestem dziś świeżo po seansie i na wstępie podziękuję samemu sobie, że nie wydałem na kinowy seans ani grosza, tylko skorzystałem z darmowego vouchera :D A właściwie to też lipa, że go zmarnowałem, bo Terminator: Genisys nie jest wart obejrzenia nawet za free.

Tak na prawdę stwierdzam, że ten film nigdy nie powinien powstać w takim kształcie w jakim go ujrzałem. Nie wiem, kto odpowiadał za scenariusz i teraz mało mnie to już interesuje, ale z pewnością ma nieźle nasrane we łbie. Bo jak odbierać rolę rozgadanego Arnolda T-800 Schwarzeneggera, jako przewodnika po podróżach w czasie. Ten terminator wie dosłownie wszystko i na każdy temat zna odpowiedź, a do tego rzuca niezwykle żenujące żarciki ! ! ! W obrazach Camerona było to nie do pomyślenia. Nadmienię tylko, że też min. zatrudnił się do pracy fizycznej przy budowie Skynetu, a w wolnych chwilach dokształcał się czytając magazyny branżowe. Nie wiem jak można było zeszmacić tak ikoniczną postać kina jaką jest T-800, ale tu się to udało idealnie. Dlaczego też pozbawili go uroku, zabierając mu oldschoolowe okulary przeciwsłoneczne???

O twistach fabularnych nawet się nie będę rozpisywał, bo to co nam tu zaserwowano to jeden wielki bełkot, w którym nie ma sensu się doszukiwać jakiejkolwiek logiki, gdyż i tak na mocy całego tego absurdu, scenariusz po prostu przestał mnie interesować. Jeszcze dwa słowa o obsadzie: zły wybór ! Dość drętwo i bez emocji zagrany ten film. Nie winie tu Arnolda, bo zagrał jak mu kazali, choć tak na prawdę dziwię się, że w takiej formie mu to odpowiadało. Co najgorsze kilka scen nawiązuje do swojego niedoścignionego pierwowzoru (tylko po co?), ale tu by się przydał klimat z tamtego filmu, a nie wycięte sceny. Fabuła leci byle do przodu z akcją, zupełne ZERO wczucia się w wydarzenia na ekranie. Czy twórcy nie rozumieją, że efekty specjalne to nie wszystko?

Po tym wszystkim muszę stwierdzić, że niestety "Bunt maszyn" i "Ocalenie" to przy "Genisys" filmy wybitne. Nowy terminator rozczarował mnie bardziej niż Furious 7 i jak do tej pory jest najgorszym blockbusterem roku jaki dane mi było oglądać. Przykro mi, ale tak się nie postępuje z ikoną kina Sci-Fi.

2/10

bannQ

" Dlaczego też pozbawili go uroku, zabierając mu oldschoolowe okulary przeciwsłoneczne??? " oldschoolowe ???chyba Cie pogielo, te okulary sa niesamowite i mega futurystyczne , sam jesteś oldschoolowy. To sa okularu z 1988 r wiec jaki to oschool

ocenił(a) film na 5
Szybszy

A czym się różni jedno od drugiego,przecież oto mu właśnie chodziło,czyli czaderskie.

Szybszy

Chyba nie rozumiesz znaczenia słów...

bannQ

Dodam od siebie że twórcy tego gniota śmieją się widzowi w twarz. To jest skandal że tak się traktuje widza jak czyli jak głąba. Po prostu twórcy tego czegoś nie szanują widza a są nawet złośliwi i jacyś mściwi serwując mu ten chłam.

ocenił(a) film na 1
bannQ

Miałeś darmowy voucher? Mogłeś iść na dowolny film? No to go zmarnowałeś. Poniosłeś taką samą stratę jak ja.

ocenił(a) film na 5
bannQ

WITAM CIE ZIOMUS SERDECZNIE W TEN CIEPLY WIECZOREK... Wszystko co napisales jest prawda a brak okularow jest niewybaczalnym bledem. Okulary o ARNOLDA to jak peleryna u batmana i byc powinny... Na tym filmie bylem 8go lipca i spodziewalem sie czegos lepszego. Nie winie tutaj obsady ale wlasnie dwoch najbardziej zje...nych scenarzystow w hollywood. Dziwie sie ze duza wytwornia filmowa wybrala tak sredni scenariusz. Naprawde nie wierze ze nie mieli kilka roznych scenariuszy od kogos lepszego... Powiem ci szczerze ze ten film napisalo 2 scenarzystow ktorzy maja na koncie same klapy finansowe i tylko jeden jedyny hit czyli WYSPE TAJEMNIC. Wiedzialem to juz dawno przed premiera i o tym pisalem ale nikt mnie nie sluchal i nikt mi nie wierzyl...

ocenił(a) film na 6
bannQ

To co powiesz lub napiszesz o Terminator Dark Shit ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones