PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4621}

Co z tym Bobem?

What About Bob?
6,9 4 429
ocen
6,9 10 1 4429
Co z tym Bobem
powrót do forum filmu Co z tym Bobem?

Szok, że ma tak mało ocen, z a to średnia ocena zasłużenie wysoka.

ocenił(a) film na 8
raVadrian

Co z tym Bobem to nie tylko parę śmiesznych scen. To nie jest komedyjka w dzisiejszym stylu, składająca się z porozrzucanych po filmie bezwiednie prostackich gagach i tekstach nijak mających się do całości fabuły. Ten film jest komiczny w całym przekroju, mamy tu umiejętnie budowany komizm absurdu. Widzimy jak główni bohaterowie stopniowo zamieniają się miejscami, najzabawniejszy jest właśnie ten kontrast między tym jak było na początku, a jak wyglądają bohaterowie i ich sytuacja na końcu opowieści.

ocenił(a) film na 7
raVadrian

Bob jest rozbrajajaco irytujacy a doktorek to pod maska speca od psychiki ukrywał bufona.
Z poziomu zasad terapii sytuacja kosmicznej nieprawdopodobna ale film smieszy mnie nawet po latach.

ocenił(a) film na 10
raVadrian

Gdzie można w sieci obejrzeć ten film bez limitu i za darmo? To jest tak swietna komedia, że aż chce się oglądać cały czas. Z góry dzieki.

ocenił(a) film na 8
americana

Ściągnij z c,h,o,m,i,k,u,j bądź d,a,r,k,w,a,r,e,z ;) (napisałem z przecinkami, bo nie chciało mi przepuścić posta z tymi nazwami :p)

ocenił(a) film na 10
raVadrian

Znalazłam na c.h.o.m.i.k.u.. Dzięki wielkie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones